Řečníci

Ivar Mesenský
Wolf Hunt

Customer Design ve výběrovém řízení | 16:15–16:45


Ivar Mesenský se externímu náboru věnuje od roku 2011.

Během své praxe se jako headhunter podílel na obsazení strategických pozic v rámci generálního managementu, financí, HR, marketingu a obchodu.

V roce 2016 společně s Ondřejem Havlíčkem založili a vedou poradenskou kancelář Wolf Hunt zaměřenou na zakázkový nábor.

Kateřina Lukášová
Sazka a.s.

Jak uchopit firemní kulturu | 10:30–11:00


Kateřina působí v oblasti HR přes 15 let. Začala v konzultantských společnostech a poté přešla do interního HR velkých mezinárodních korporací, kde se vypracovala od administrativní pozice, přes roli HR Business Partnera, až na pozici HR ředitelky v Sazce. V Sazce působí od roku 2014. Během jejího působení se z tradiční české společnosti stal lídr v oblasti herního průmyslu, který se každoročně umisťuje mezi nejlepšími zaměstnavateli.

Jana Meniarová
Bonami

Jak promítnout požadavky do inzerátu | 12:00–12:30


Jana Meniarová má na starosti HR v českém e-shopu Bonami, kde se zaměřuje na vytváření a udržování otevřené, svobodné a lidské firemní kultury. Za 3 roky, co v Bonami působí, se firma ztrojnásobila, co do obratu i počtu lidí, a nyní má cca 150 zaměstnanců a roční obrat kolem 1 miliardy korun. Jelikož se jedná o mladou firmu s mladými lidmi ve fázi růstu, firma neustále prochází změnou procesů i struktury a nabírá nové lidi.

Zdeňka Krejčíková
CN Group CZ

Firemní kultura a kariérní stránky | 11:00–11:30


Zdeňka 5 let pracovala jako HR specialistka pro společnost Seznam a nyní přes 2 roky působí jako Recruitment manager v softwarové společnosti CN Group. V recruitmentu vidí možnost, jak propojit marketing, obchod i psychologii, což jsou obory, které ji inspirují v její práci. V minulém roce vyhrála Recruitment Academy Awards jako Recruiter roku. A letos rozjela své vlastní tréninky, díky kterým předává své know-how dál. 

Helena Klimusová
Filozofická fakulta MU

Psychodiagnostika pro HR – ano, nebo ne? | 15:45–16:15


Helena učí budoucí psychology na Filozofické fakultě MU, jak provádět výzkum.

Mezi její odborné zájmy patří i poznatky o tom, jak (ne)měřit člověka. Tento zájem má už několik let možnost realizovat na svém dalším pracovišti na rektorátě Masarykovy univerzity, kde se podílí na tvorbě a organizaci Testu studijních předpokladů.

Libor Komárek
Kariérní centrum MU

Jak udělat výběr uchazečů dobře | 10:00–10:30


Libor se setkává jako kariérní konzultant a lektor se studenty univerzity, jejich představami a obavami. Brand KC šíří také skrze vzdělávání nové generace pracovních psychologů.

Má vrozenou tendenci k cynismu a překračování hranic, což se ukazuje jako ideální předpoklad pro moderování různých eventů propojujících studenty, firmy a fakulty.

Markéta Rolincová
Kariérní centrum MU

Jaké inzeráty na skupiny generace Y fungují | 12:30–13:00

Výběr na základě stáží | 14:45–15:15 


Markéta už 6 let obohacuje tým KC a po celou dobu se setkává při práci hlavně se zaměstnavateli jako klienty. V budování dobrého a kompaktního týmu, se kterým služby pro zaměstnavatele tvoří, věří v dlouhodobou spolupráci, a proto prosazuje stážistické programy s následnými nástupy do týmu. Vystudovala psychologii a právo – pro personalistiku ideální kombinace!

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.